Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Doprava a cestovní ruch


VÍŤAZNÚ KABÍNU ŤAHAČA NA TRUCK COUNTRY 2005 KRÁŠLILA INDIÁNKA

15.06.2005
Pavol Chlebík  Autodoprava

Pavol Chlebík  Autodoprava

Titul o najkrajší ťahač na Truck Country 2005 v Piešťanoch získal Pavol Chlebík.

Nedeľný program Truck Country 2005 bol plný súťaží. ....... Aj tento rok sa udeloval titul o najkrajší ťahač. Pýšiť sa ním môže Pavol Chlebík z Myjavy. Jeho červenú mašinku zdobí portrét krásnej indiánky v nevadskej púšti, dostavník, ktorý ťahajú krásne hnedáky, orol s roztiahnutými krídlami a tváre známych amerických prezidentov, vytesané v skale. Ako nám prezradil Pavol Chlebík, na tvorení tejto nádhery sa podieľali aj jeho traja priatelia.


viac informácií o: Pavol Chlebík Autodoprava
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.