Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


V novootvorenej predajni v Nových Zámkoch v priestrannej budove najde zákazník výber nábytku podľa svojich snov

23.02.2004

Novopostavená najväčšia predajňa nábytku a doplnkov v Nových Zámkoch na Komárňanskej ulici. Pozývame zákazníkov pre výber a nákup nábytku veľkoobchodne,alebo aj maloobchodne za veľmi výhodné ceny.

Najväčšia predajňa veľkoobchod aj maloobchod nábytku otvorená širokej verejnosti v nových priestoroch pre zákazníkov z Nových Zámkov a širokého okolia.   

     Prezerať a vybrať si nábytok  je najlepšie v priestoroch, ktoré poskytujú možnosť nakupujúcemu porozmýšlať, čo si kúpiť podľa svojho vkusu a výberu.Nové priestory firmy pod názvom FIMA MÖBEL sú  obdobne zariadené ako   vo firmách,alebo v domácom prostredí. Zákazník si takto môže lahšie predstaviť eleganciu  vybraného nábytku podľa vlastných predstáv.  

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.