Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Kovovýroba


ThyssenKrupp Ferostav vstupuje na trh nerezovej ocele ...

28.03.2008

Bratislava, 19. Marec 2008 - Spoločnosť ThyssenKrupp Ferostav s.r.o., ktorá sa vytvorila koncom minulého roku fúziou koncernu ThyssenKrupp a silného hráča na slovenskom trhu hutníckeho materiálu spoločnosti Ferostav s.r.o., rozširuje svoje portfólio o komoditu nerezových produktov.

       Bratislava, 19. Marec 2008 - Spoločnosť ThyssenKrupp Ferostav s.r.o., ktorá sa vytvorila koncom minulého roku fúziou koncernu ThyssenKrupp a silného hráča na slovenskom trhu hutníckeho materiálu spoločnosti Ferostav s.r.o., rozširuje svoje portfólio o komoditu nerezových produktov.

 

Na trh s nerezovými materiálmi vstupuje v spolupráci s materskou spoločnosťou ThysenKrupp, ktorá má základňu a logistické centrum v nemeckom Dortmunde na rozlohe viac ako 100 000 m2 krytých skladov, kde sa nachádza 30 000 ton nerezového tovaru vo viac ako 7 000 sortimentným položkách. Ide o najväčší centrálny sklad nehrdzavejúcej ocele a neželezných kovov v Európe aj vo svete a zároveň najväčšie servisné centrum nehrdzavejúcej ocele v Európe. Denne sa zo servisného centra vyexpeduje do celej Európy 500 ton nehrdzavejúcej ocele a pravidelným kamiónovým spojením je už zásobovaný aj trh na Slovensku.

 

Dňa 13.marca 2008, ThyssenKrupp Ferostav s.r.o. slávnostne otvoril centrálny sklad nerezových materiálov v Trnave a v priebehu roku plánuje rozšíriť skladové kapacity pre nerezový materiál aj v Martine a v Košiciach.

 

      Stratégiou spoločnosti je postupne priniesť slovenským zákazníkom široký sortiment kvalitných materiálov a služieb firmy ThyssenKrupp, ktorý zahŕňa aj neželezné kovy a a umožniť im tzv. one-stop-shopping ( možnosť nákupu tovaru na jednom mieste ).

 

 

Helena Uhrinová
Marketing & PR Manager


ThyssenKrupp Ferostav spol. s.r.o.
Bratislava  Turbínova č. 1
Tel.:+421 2 493 009 43
Fax:+421 2 444 55 164
Mob.:+421 902 920 941

huhrinova@ferostav.sk
www.ferostav.sk
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.