Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Konštrukcie z ocele a ľahkých kovov


Technické služby v oblasti práškových a vypaľovacích úprav kovových povrchov ...

13.07.2007

Povrchová úprava kovov práškovými vypaľovacími farbami, tiež nazývané ako práškové lakovanie, alebo práškovanie ....

     Povrchová úprava kovov práškovými vypaľovacími farbami, tiež nazývané ako práškové lakovanie, alebo práškovanie, ( komaxitovanie ) je modernou technológiou povrchových úprav kovových výrobkov, pri ktorej sa prášková náterová hmota nanáša striekaním v elektrostatickom poli.
- široký sortiment technických služieb v oblasti práškových a vypaľovacích úprav kovových povrchov. Práškové farby sú v súčasnosti vyrábané na základe najnovších poznatkov spĺňajúce platné predpisy v krajinách EU v oblasti ekológie
a ochrany zdravia.
Prášková farba sa nanáša na kovový povrch elektrostatickou pištolou.
Plne funkčný náter sa dosiahne po roztavení
a vytvrdení povlaku pri vysokej teplote vo vypaľovacej peci.
Práškové farby je možné aplikovať na všetky kovové výrobky, ktoré svojimi rozmermi umožňujú umiestnenie v striekacej kabíne a vo vypaľovacej peci.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.