Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


Spoločnosť mobil online z Lučenca získala ocenenie Diamanty slovenského biznisu

16.01.2018

Najdynamickejšou zdravo rastúcou firmou v regióne stredného Slovenska je na základe ocenenia spoločnosti Enterprise Investors a magazínu Forbes spoločnosť mobil online, s. r. o., z Lučenca. Ako pre TASR uviedol jej majiteľ a konateľ Milan Kovalančík, ocenenie pre neho znamená, že ako firma idú správnym smerom.

Mnohé e-shopy dnes rýchlo vznikajú i zanikajú. My sme na trhu už 17 rokov a snažíme sa podnikať zodpovedne a 'so srdcom', aby sme zákazníkom vždy prinášali vysokú hodnotu a pozitívnu skúsenosť. Mnohokrát je to naozaj ťažké, a preto si ceníme, keď nás niekto obrazne potľapká po pleci a povie, že svoju prácu robíme dobre, povedal Kovalančík.

      Napriek tomu, že sa v novembri konal už 9. ročník udeľovania tohto prestížneho ocenenia, je to podľa neho vôbec po prvý raz, keď sa podarilo zvíťaziť spoločnosti pôsobiacej v maloobchodnom segmente. Diamanty slovenského biznisu sa udeľujú na základe údajov z Finstatu. Preto je toto ocenenie vlastne odozvou zákazníkov, že sa im u nás páči nakupovať a vieme im poskytnúť lepšie služby, podotkol majiteľ, ktorý v tejto súvislosti za jednu z výhod svojej spoločnosti považuje širokú sieť kamenných pobočiek.

      Myslím si, že práve blízkosť k zákazníkovi bola jedným z dôvodov nášho úspechu. Prejavuje sa to aj v dynamickom raste firmy. Posledné tri roky to bolo vyše 30 percent, za uplynulý rok 2017 to bolo ešte trošku viac, dodal Kovalančík.

      Lučenecká spoločnosť sa venuje predaju mobilných zariadení a príslušenstva od roku 2001. V súčasnosti zamestnáva vyše 105 ľudí a má 30 prevádzok po celej SR, z ktorých 24 vzniklo počas posledných štyroch rokov.

Okrem Slovenska pôsobí i v Maďarsku a Českej republike.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.   viac informácií o: mobil online, s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.