Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Dřevozpracující průmysl


Špecializovaná výroba, predaj, kuchyňský nábytok, výstavná sieň blízko Bratislavy

16.04.2007

Špecializovaná výroba, predaj, kuchyňský nábytok, kancelárský nábytok, kuchynského a kancelárskeho nábytku v rôznych prevedeniach: Nová výrobná technológia, formátovacie centrum – CNC technológia, - vysokovýkonné drevoobrábacie centrum ...

Špecializovaná výroba, predaj, kuchyňský nábytok, kancelárský nábytok:     

Hlavným poslaním a cieľom firmy Stolárstvo Fekete je vyrábať a predávať vysokokvalitný nábytok za dostupné ceny a tým zabezpečiť vysokú mieru spokojnosti zákazníkov. Za účelom zabezpečenia cieľov a poslania došlo k realizácii modernizačného plánu podniku, v duchu ktorého chceme aj naďalej pokračovať: zaviedli sme novú výrobnú technológiu, ktorú budeme priebežne modernizovať a rozširovať (formátovacie centrum – CNC technológia, vysokovýkonné drevoobrábacie centrum, kvalitné olepovačky hrán, vákuový lis na tvarové lisovanie dyhy a fólií, a pod.), resp. zosúladiť s existujúcou technológiou.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.