Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Doprava a cestovní ruch


SkyEurope Airlines chcú ovládnuť letecké spojenie Viedeň-Innsbruck

03.10.2007

Innsbruck 1. októbra (TASR) - Slovenské nízkonákladové aerolínie SkyEurope Airlines chcú ovládnuť letecké spojenie medzi Viedňou a Innsbruckom. Terajšie monopolné postavenie spoločnosti Australian Airlines (AUA) chcú pokoriť 3 letmi denne už za 29 EUR, v prepočte 980 SKK (vrátane letiskových poplatkov). Tirolsku dodnes škodia vysoké ceny leteniek, uviedol dnes na tlačovej konferencii v Innsbrucku obchodný riaditeľ SkyEurope Karim Makhlouf.

Spoločnosť už doteraz pre lety na trase Viedeň-Innsbruck predala 20 000
leteniek. Pre low-cost aerolínie sú priemerné ceny leteniek na úrovni 70 EUR v
kombinácií s 80-% vyťaženosťou letov na ziskovú prevádzku leteckej dopravy
postačujúce, uviedol Makhlouf.
      Informovala o tom tlačová agentúra APA.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.