Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Textilní a oděvní průmysl


Rozšírenie strojového parku

26.06.2006

Spustenie nového tkacieho stroja

Firma rozširuje strojový park o nové tkacie zariadenie.  Bol zakúpený a spustený do prevádzky nový špičkový tkací stroj. Plánovaná produkcia zariadenia je 15 000 000 ks ročne. Zariadenie bude mať výrazný vplyv na možnosť rozvíjať obchodné vzťahy.

Súčasná kapacita strojov je naplnená na viac ako 90 % a nové zariadenie bolo nevyhnutné.  Zariadenie prinesie dve nové pracovné miesta.

Hodnota investície je 6 000 000 Sk

 viac informácií o: HIGA, s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.