Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Strojírenství


Rast úspechu spoločnosti Linde podporený novými investíciami

24.07.2007
Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.
Linde Material Handling Slovenská republika s_r_o_

25. mája oficiálne otvorila spoločnosť Linde Material Handling svoje nové vývojové centrum v Aschaffenburgu.

Budova poskytuje priestor s približnou veľkosťou 10 000 metrov štvorcových  pre kancelárie, testovacie stanovištia, modelové a montážne dielne. Väčšina miestností môže byť použitá na rozmanité účely a oddelenia vývoja môžu byť spojené s ostatnými obchodnými divíziami, ktoré sú zapojené do procesu vývoja.

Vývoj vozíkov v spoločnosti Linde Material Handling je dnes vnímaný ako proces, do ktorého nie sú zapojení len vývojoví inžinieri, ale už od samého začiatku aj zamestnanci výroby, nákupu, kontroly kvality, služieb zákazníkom, marketingu a obchodných oddelení.

Týmto spôsobom je možné už v skorých stupňoch vývoja odhadnúť myšlienku úspešnosti na trhu a jej realizovateľnosť a na základe toho sa rozhodnúť o jej implementácii.

Vedenie spoločnosti Linde verí, že práve táto budova bude budúcim zdrojom úspechu spoločnosti, ktorá chce i prostredníctvom tejto veľkej investície upevniť svoju pozíciu popredného dodávateľa technických riešení na zvýšenie výnosnej efektívnosti. Spoločnosť zároveň pripravuje rozšírenie svojho výrobného rozsahu za účelom ešte lepšie vyhovieť požiadavkám rastúcich trhov  Severnej Ameriky, Ázie a Východnej Európy.

OBR. Č. 3317_A_Aviac informácií o: Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.