Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Strojírenství


Priemysel: ZF Slovakia vybuduje v Leviciach skladovacie a logistické centrum

25.07.2018

Spoločnosť ZF Slovakia, a. s., vybuduje skladovacie a logistické centrum v priemyselnom parku Levice - Géňa. Centrum vznikne v existujúcom areáli spoločnosti na pozemku s rozlohou 11.000 štvorcových metrov, ktorý je v súčasnosti nevyužívaný. Nové skladové a logistické priestory budú určené pre rozpracované a hotové výrobky a ich následnú expedíciu. Celkové náklady na realizáciu nového centra dosiahnu 5 miliónov eur, informoval investor. Centrum by malo byť spustené do prevádzky v polovici budúceho roka.

Spoločnosť ZF Slovakia, a. s., je významný producent tlmičov, guľových vodiacich kĺbov a stabilizátorov pre prednú nápravu osobných automobilov. Svoj závod v priemyselnom parku v Leviciach otvorila spoločnosť v apríli 2008. Nové skladovacie a logistické centrum by malo prispieť k zefektívneniu skladového hospodárstva a logistiky hotových výrobkov.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.       viac informácií o: ZF Slovakia, a.s.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
podpora.sk@dnb.com