Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Prestavba pôvodných čerpacích staníc Transpetrolu úspešne pokračuje

14.02.2003

Spoločnosť OMV Slovensko úspešne realizuje prestavbu a rekonštrukciu pôvodných čerpacích staníc Transpetrolu na technický štandard a dizajn OMV. Popri novom vzhľade sa pritom rozšíri aj rozsah služieb na novozískaných čerpacích staniciach, pribudnú odberné stojany na LPG a bude zavedená nová gastro koncepcia

Ešte pred podpisom zmluvy vykonali technici OMV, resp. zmluvní partneri OMV, predbežné technické mapovanie a kontrolu jednotlivých čerpacích staníc Transpetrol s cieľom zdokumentovať typy zariadení, ich parametre, technický stav, závady, prevádzkové podmienky a pod. Súbežne s tým sa konalo preberanie technickej a právnej dokumentácie súvisiacej s jednotlivými čerpacími stanicami. Na základe zistených faktov bol navrhnutý rozsah, spôsob a termíny prestavieb do dizajnu OMV. Na prvej ČS Vráble, ktorú OMV fyzicky prevzalo koncom feruára 2002, sa po prípravných prácach začalo s prestavbou v už v polovici apríla.

Prestavby 13 novozískaných čerpacích staníc boli rozdelené do dvoch základných kategórií, pri ktorých sa vychádzalo z miestnych podmienok, marketingovej stratégie, technických možností a polohy jednotlivých čerpacích staníc:
· Viva shop (ČS bez gastra so štandardným shopom OMV)
1. Vráble
2. Púchov
3. Čoltovo
4. Tupá
5. Zamarovce
6. Senica


· Viva snack (ČS s kompletným gastrom, prípravňou podľa štandardu OMV)
1. Bratislava/Vajnory
2. Bratislava/Machnáč
3. Myjava
4. Nové mesto n/V
5. Martin - Košťany
6. Košice - Barca
7. Michalovce

„Pilotné prevádzky, v ktorých už môžeme privítať našich zákazníkov sú práve v Bratislave. Medzi prvé SNACK-y patrí ČS na Trnavskej ceste a ČS na Panónskej ceste oproti nákupnému centru Tesco. Nasledujú ČS Myjava, Nové Mesto/Váhom, Poprad, Martin, Košice Barca, Bratislava Machnáč, Bratislava Vajnory a Michalovce. Náš zaškolený personál je pripravený poskytnúť svojim návštevníkom kvalitné jedlá, nápoje a profesionálne služby“, povedal Milan Čas, Gastro manažér OMV Slovensko.

Súbežne s prestavbou interiéru kiosku sa realizovala aj výmena vonkajších reklamných prvkov OMV. Okrem výmen interiéru a exteriéru sa na každej ČS vykonali nevyhnutné úpravy technológie, umyvárok, kamerových systémov, klimatizácie, výmeny chladiacej techniky, inštalácie licencií na karty OMV, atď. Prestavbou ČS Transpetrol pribudli sieti OMV plnohodnotné čerpacie stanice v štandarde OMV.


viac informácií o: OMV Slovensko, s r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.