Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Polyetylénové výrobky od spoločnosti GOLD-PACK spol. s r.o.

31.01.2006

Spoločnoť GOLD-PACK spol.s r.o. začala s produkciou polyetylénových výrobkov v roku 2003.

Výroba sa realizuje v zrekonštruovaných priestoroch bývalého podniku Kovo Beluša na najmodernejších strojoch. Mesačná kapacita výroby je až 1000 ton fólií a výrobkov z fólií.

Hlavným spracovávanými druhmi polyetylénu sú LDPE, HDPE a MSPE. Z nich sa v technologickom procese zvanom extrúzia mení granulát na fóliu. Naväzne sa z fólie vyrábajú výrobky ako vrecia a vrecká.

Medzi nosné produkty spoločnosti GOLD-PACK spol. s r.o. patria odpadkové vrecia vyrábané  z recyklovaného polyetylénu. V základnom sortimente sú vrecia modré, čierne, červené, žlté, biele, zelené a hnedé. Podľa požiadavky môže byť na fóliách a vreciach aj potlač. Všetky vrecia môžu byť buď rolované alebo voľné, t.j. po jednom kuse. Špeciálnym druhom výrobku sú vrecia so sťahovacou šnúrkou zabudovanou v hornej časti obvodu vreca. Uvedený systém uľahčuje manipuláciu s vrecom po jeho naplnení..

Okrem odpadových vriec sme schopní dodať na stavebné účely napr. fóliu pod betonáž, izolačnú fóliu proti vlhkosti, fóliu na izoláciu striech a na ochranu stavieb a materiálu proti poveternostným vplyvom.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.