Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Kovovýroba


Pohodlie pre Vaše pneumatiky

07.06.2007

Myšlienky a riešenia v uskladnení paliet

Vážený zákazník,

sme výrobnou spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel, kolies pre malú poľnohospodársku techniku a hlavne kovových paliet pre skladovanie pneumatík a kompletných kolies pre osobné a nákladné automobily.

Vedenie spoločnosti kladie vysoký dôraz na úroveň vývoja. Vždy úzko spolupracujeme s našim zákazníkom : od konceptu, designu, logistiky až po povrchovú úpravu s cieľom dosiahnutia maximálnej kvality výsledného produktu. 300 členný kvalifikovaný kolektív je pripravený splniť všetky požiadavky zákazníkov pri výrobe rôznych druhov oceľových skladovacích systémov.

Ponúkame komplexné logistické riešenie potrieb zákazníkov. Naše výrobky slúžia k podstatnému zníženiu nákladov pri skladovaní, výrobe a pri expedícii rôzneho druhu tovaru.

Paletový systém ETOP vyrábaný od r. 1990 je plne kompatibilný s doposiaľ používanými systémami GoodYear alebo Continental. Palety M2003 sú univerzálne a môžu sa používať s bežne používanými paletami v jednom skladovacom systéme.

Naša spoločnosť je vlastníkom viacerých originálnych chránených technických riešení (patentov). Ich používaním dosahujú palety vyššie úžitkové vlastnosti, vrátane vysokej tuhosťi a presnosťi pri stohovaní zaťažených paliet a lepšej manipulovateľnosťi s paletami.

Cieľom je najvyššia možná kvalita a prvotriedne poradenstvo pre našich zákazníkov. Na palety vlastníme všetky potrebné certifikáty a protokoly z autorizovaných skúšobní, čo znamená, že sme oprávnený vydávať „ES Vyhlásenie o zhode“, platné vo všetkých krajinách Európskej Únie.

 

Máte záujem?

Radi Vám poradíme! Nie je dôležité, či našu spoločnosť chcete len lepšie poznať, alebo máte pre nás objednávku na palety.

Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom!

Tešíme sa na Vašu odpoveď.

 

 

So srdečným pozdravom

 

 

 

Kolektív pracovníkov ETOP Trading, a. s.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.