Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


OTS: ST.NICOLAUS získal retailových oscarov v súťaži Múza Merkúra

27.04.2018

V súťaži Múza Merkúra odborná porota hodnotí kreatívne marketingové a komunikačné projekty v oblasti retailu realizované na Slovensku. Spoločnosť ST.NICOLAUS si tento rok odniesla zo súťaže až tri významné ocenenia.

 ST.NICOLAUS prihlásil do súťaže tri projekty realizované v uplynulom roku a zožal veľký úspech - každý z projektov zabodoval. V kategórii Promoaktivity a eventy získali hneď dve ceny.

 

 Retailového Oscara - 1. miesto získal projekt Soberano & káva, v ktorej spotrebiteľovi predstavili novú formu konzumácie kategórie brandy spojením brandy a kávy prostredníctvom nevšedného zážitku v ochutnávkovej kampani.

 

 Kreativita komplexnej podpory borovičky BOREC si vyslúžila 3. miesto.

Spotrebiteľ sa s novinkou zoznámil v on-line komunikácii, TV sponzoringu, bilboardovej kampani a priamo v predajni BOREC na seba upozorňoval špeciálnym umiestnením, vizibilitou, ochutnávkami a atraktívnymi darčekmi.

 

 Aj ďalší z portfólia produktov zabodoval. Nicolaus Vodka sa zaradila medzi TOP tri značky v obchode, čo možno považovať v súčasnej tvrdej konkurencii na trhu za mimoriadny úspech. Nicolaus Vodka Limitovaná edícia LIMITLESS EDITION s unikátnou etiketou so svietiacim efektom si zo súťaže odniesla bronzové 3. miesto. K predstaveniu značky LIMITLESS - Nemám limit - výrazne prispela spolupráca s hudobníkmi v online komunikácii na sociálnych sieťach, aj na festivaloch.

 

 Získané ocenenia si nesmierne vážime a tešíme sa, že kreativita našich projektov oslovila nielen zákazníkov priamo v predajniach, ale aj odborníkov, Sú potvrdením toho, že kráčame správnou cestou, zhodnotila Natália Brezovanová, Trade Marketing Manager - retail spoločnosti ST.NICOLAUS-trade.

 

 Cieľom renomovanej súťaže pre obchodníkov a marketérov Múza Merkúra je prostredníctvom odbornej poroty oceniť najkreatívnejšie marketingové a komunikačné projekty v oblasti retailu realizované na Slovensku za predchádzajúci rok.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.        

 

 

 viac informácií o: ST. NICOLAUS a.s.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.