Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


OTS: Obchodník roka 2013: Lidl suverénnym víťazom v kategórii Cena verejnosti

03.05.2014

Spotrebitelia rozhodli o tom, že prestížnu Cenu verejnosti v rámci súťaže MasterCard Obchodník roka 2013 suverénne získala spoločnosť Lidl Slovenská republika. Prvé miesto jej zabezpečilo 38.989 hlasov, pričom prostredníctvom internetu a sms sa do hlasovania zapojilo celkovo 73.295 ľudí. Lidl teda získal podporu viac ako polovice hlasujúcich. V spomenutej kategórii sa na druhej priečke s odstupom takmer 9000 hlasov umiestnil Martinus.sk

"Veľký záujem zákazníkov hlasujúcich prostredníctvom sms a internetu v kategórii Cena verejnosti nás presvedčil o tom, že oceniť prácu obchodníkov má zmysel," uviedla Martina Kirchrathová, Commerce Development Director spoločnosti MasterCard Europe pre Slovensko a Českú republiku.
"Som veľmi rád, že Cenu verejnosti sme získali počas roka, v ktorom si pripomíname desaťročie pôsobenia spoločnosti Lidl na slovenskom trhu. Toto ocenenie si nesmierne vážime, pretože o ňom rozhodli zákazníci. Práve oni sú pre nás najdôležitejší, rozhodujú totiž o úspechu či neúspechu, bytí a nebytí v obchode. Ďakujem každému, kto hlasoval za Lidl. Dôvera vyjadrená ziskom viac ako polovice všetkých hlasov je ocenením našej každodennej práce a zároveň aj
obrovským záväzkom, povedal konateľ spoločnosti Lidl Martin Nagy, ktorý osobne prevzal Cenu verejnosti. "Veľká vďaka patrí aj všetkým našim zamestnancom, pretože ľudia tvoria Lidl. Cena verejnosti je zásluhou nás všetkých," uzavrel Nagy.
Lidl uspel aj v súťaži kreativity v obchode - Múza Merkúra 2013.
Kulinársky súboj Paulus vs. Ihnačák ocenila odborná porota 1. miestom v kategórii TOP značka v obchode a 3. miestom v kategórii Branding predajne.

 

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 viac informácií o: Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.