Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Pojišťovnictví


OTS: Na konferencii SIBAF sa bude hovoriť aj o rizikách kybernetických útokov

17.10.2014

Už na budúci týždeň sa uskutoční 9. ročník konferencie SIBAF (Slovak Insurance Broker and Agent Forum), ktorá je priestorom na odbornú výmenu skúseností a podnetov súvisiacich s problematikou poisťovníctva. Organizátori pripravili program, ktorý reflektuje aktuálne dianie a tak sa účastníci dozvedia napríklad aj podrobnosti o rizikách kybernetických útokov a o tom, ako sa pred nimi brániť. Program je zameraný na rôzne oblasti, ktoré zaujímajú sprostredkovateľov neživotného poistenia.

Odborníci teda budú hovoriť o tom, ako ekologicky, ekonomicky a efektívne
odstrániť škodu v bytovom dome, ale tiež o transparentnosti sprostredkovania
poistenia v SR.
Tento rok organizátori konferencie zo Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) a Slovenskej asociácie rizikového manažmentu (SARM) pripravili viacero noviniek. SIBAF 2014 bude tento rok v priestoroch NH Gate One Hotela v Bratislave. 21. októbra 2014 návštevníkov čakajú prednášky, panelové diskusie, samostatné workshopy pre začínajúcich
maklérov a vedúcich zamestnancov a networkingová zóna.
Konferenciu tak ako v minulých rokoch ukončí slávnostný galavečer, na ktorom organizátori vyhlásia víťazov Ankety o najlepšiu poisťovňu roka v dvoch kategóriách : Najlepšia poisťovňa priemyslu a podnikateľov a Najlepšia poisťovňa vozidiel, odovzdajú ocenenie Osobnosť SIBAF 2014 pre výnimočného človeka za jeho celoživotný prínos pre oblasť sektora poisťovníctva a vyhlásia tiež víťazov súťaže o Najlepšiu diplomovú prácu v oblasti poisťovníctva.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 

 

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.