Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


OTS: Mesto Martin privíta šieste OC KOCKA

13.04.2015

V poradí šieste obchodné centrum KOCKA otvára slovenská investičná skupina M-MARKET v meste Martin. Celkové náklady na kompletnú rekonštrukciu sa vyšplhali na 1,3 milióna EUR. M-MARKET pokračuje v avizovanom rozširovaní siete lokálnych nákupných centier i v tomto roku.

Na ulici Milana Rastislava Štefánika v týchto dňoch otvára už šieste centrum s názvom KOCKA. Dve podlažia so suterénom celkovo vytvárajú 2940 m2 úžitkovej plochy. Na prízemí zákazníkov privíta prevádzka potravín CBA na ploche 300 m2 a deväť ďalších prevádzok. Tie sú prístupné buď priamo z exteriéru alebo zo spoločnej vstupnej haly s preskleným schodiskom a výťahom.

"Rekonštrukcia existujúceho objektu zabezpečí využívanie stavby a obchodov v ďaleko vyššom štandarde, než boli zákazníci pôvodného objektu za posledné roky zvyknutí. Spolu so slovenskými dizajnérmi, architektmi a dodávateľmi sme pôvodný členitý tvar objektu zachovali s tým, že fasáda nesie charakteristické prvky dizajnu OC KOCKA. Pripravili sme sa aj na letné počasie tým, že objekt je plne klimatizovaný a vybavený vzduchotechnikou s cieľom zabezpečiť príjemné prostredie pre všetkých návštevníkov. Prioritou je pre nás komfort, ďalej služby a spoločenská funkcionalita centra. Teší nás, že môžeme prispieť k vyššej atraktivite tejto rušnej časti mesta, ktorá je historicky blízko k zákazníkom a navyše stojí na križovatke ulíc s menami dvoch významných slovenských dejateľov," uvádza predseda predstavenstva a prezident spoločnosti M-MARKET, a.s., Marián Šufliarsky.

V tesnej blízkosti OC KOCKA sa nachádza parkovisko pre návštevníkov s celkovou kapacitou 35 parkovacích miest. Okolie nákupného centra už na jar postupne skrášlia sadové úpravy. Moderný koncept OC KOCKA sa nachádza v mestách Senec, Zvolen, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš a v Modre. V súčasnosti pripravuje M-MARKET projektovú dokumentáciu k ďalším trom nákupným centrám v Rožňave, Starej Ľubovni a vo Vrútkach. Stratégiou spoločnosti je vybudovať sieť minimálne dvanástich centier.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.