Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


OTS: 100. predajňa Teta v Bratislave

31.08.2017

Po dvoch rokoch od zahájenia kompletnej prestavby svojej maloobchodnej siete zmodernizovala Teta už 100 predajní. Jubilejnú 100. predajňu otvorila 31. augusta v Bratislave. Najväčší Slovenský drogistický reťazec omladil logo a postupne mení vzhľad a koncept svojich predajní. Nové Tety majú atraktívne nákupné prostredie a širšiu ponuku sortimentu aj služieb. Celkové investície na Slovensku zatiaľ dosiahli čiastky 20 miliónov eur.

Meníme sa pre Vás a budeme sa meniť aj ďalej, uviedol jeden z majiteľov pôvodnej slovenskej siete Teta, Milan Borhy. V priemere otvárame každý týždeň po celom Slovensku jednu novú zmodernizovanú predajňu Teta. Celkový počet nových Teta drogérií chceme postupne navýšiť na 300. Celkové investičné náklady odhadujeme na viac ako 60 miliónov eur," doplnil Milan Borhy.

      Nový koncept je úspešný ako z hľadiska výkonnosti predajní, tak aj budovania vernostného klubu Teta: V nových predajniach zaznávame až 25% nárast tržieb. Teta klub má po zavedení aktuálne už vyše 400 tisíc členov a je tak najrýchlejšie rastúcim vernostným programom na Slovensku."

      Nová bratislavská predajňa v OC Central na Metodovej ulici ponúka na ploche 180 m2 viac než 12 tisíc sortimentných položiek z oblasti dekoratívnej kozmetiky, parfumérie, starostlivosti o dieťa či klasického drogistického tovaru. Štandardom nových Teta drogérií sú špeciálne vybavené kozmetické testovacie kútiky s denným a nočným osvetlením alebo možnosť dopriať si lahodnú kávu zadarmo pri každom nákupe pre klubových zákazníkov.

      Majiteľom značky Teta je spoločnosť PK Solvent, najväčší distribútor v oblasti drogistického tovaru v SR. Reťazec nových Teta drogérií tvoria zatiaľ iba vlastné drogérie, na už čoskoro k nim pribudnú aj prvé franchisové predajne.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.      viac informácií o: p.k. Solvent SK, s. r. o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.