Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


OBCHOD: Slovenské predajne Electro World už fungujú pod značkou Nay Elektrodom

21.08.2014

Štyri slovenské predajne spoločnosti Electro World už fungujú pod značkou Nay Elektrodom. Od utorka 19. augusta sa totiž otvorili pod novým názvom po tom, čo ich prevzala spoločnosť Nay.

Sieť predajní Nay Elektrodom sa týmto krokom rozrástla na Slovensku na 35 prevádzok. Pribudli k nej dve predajne v Bratislave, a to v Avion Shopping Center a v nákupnom centre Central, po jednej v Prešove na Košickej a v Košiciach na Trolejbusovej. "Spoločnosť Nay preberá prevádzky Electro World so všetkými záväzkami voči zákazníkom," informovala firma vo svojom stanovisku.

Predajca spotrebnej elektroniky spoločnosť Nay v máji tohto roka informovala, že sa dohodla na kúpe prevádzok Electro World na Slovensku a v Českej republike od firmy Dixons Retail. V Českej republike pokračujú prevádzky Electro World aj naďalej pod touto značkou.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 viac informácií o: NAY, a.s.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.