Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Strojírenství


Nový mesačník REVUE PRIEMYSLU

20.09.2006

Od septembra začína vychádzať nový slovenský mesačník REVUE PRIEMYSLU s podtitulom Hospodárstvo a technika pre vedúcich pracovníkov. Skupina Industrieverlag, ktorá v Rakúsku už vyše 10 rokov vydáva úspešný titul Industriemagazin a tri ďalšie B2B časopisy, začína od septembra vydávať slovenský mesačník REVUE PRIEMYSLU s podtitulom Hospodárstvo a technika pre vedúcich pracovníkov, s pôvodným, čiste slovenským obsahom. Časopis chce využiť priestor medzi širokospektrálnymi ekonomickými titulmi (Trend, Profil) a čisto odborne zameranými časopismi (Strojárstvo, Technika atď.) Má slúžiť na informáciu a orientáciu ľudí vo vedúcich funkciách priemyslu a servisných oblastí, ako sú financie, stavebníctvo, logistika, IT technológie a pod. Odborné témy budú spracované magazínovou, všeobecne zrozumiteľnou a príťažlivou formou.

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.