Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Potravinářský průmysl


Nové možnosti pre kooperáciu pre výrobné kapacity v oblasti spracovania nerezového materiálu

19.07.2006

Firma GASTRO-HAAL vyrába a dodáva technológiu na tepelné spracovanie potravín pre gastronomické prevádzky ako sú kuchyne v hoteloch, reštauráciách, zdravotníctve, školstve, armáde a iné.

Predstavenie  výrobkov firmy GASTRO-HAAL spol. s r.o. Nové Zámky

Nové možnosti pre kooperáciu ....

Okrem štandardne ponúkaných výrobkov je naša firma schopná vyrábať aj zákazkovú, atypickú výrobu. Ponúkame predovšetkým výrobné kapacity v oblasti spracovania nerezového materiálu (1.4301, 1.4571...). Naši pracovníci majú dlhodobú skúsenosť so spracovaním všetkých druhov nerezového materiálu. Firma disponuje najmodernejšou výrobnou CNC technológiou v oblasti spracovania plechov:  kompletný servis spojený s návrhom riešenia výkresov v 3D softveri, vrátane materiálovej spotreby a optimalizáciou jej využitia, výrobu na základe dodanej vzorky alebo výkresu v tlačenej alebo elektronickej forme, spracovanie oceľových plechov (nerezových) formou strihania , laserovania, niblovania – dierovania , ohýbania , zakruženia , zváranie oceľových plechov metódou TIG ,     v ochrannej atmosfére Argón, CO2 a miešanej podľa požiadaviek, zváranie bodovaním, mechanické povrchové opracovanie zvarov – brúsením  alebo leštením nerezových materiálov s rôznymi povrchmi. 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.