Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Dřevozpracující průmysl


Nová výrobná technológia pre výrobu nábytku z dreva ako drevené dvere, atypické dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, exteriérové dvere atď.

27.04.2007

Výroba, dodávka, montáž, predaj: - drevené dvere, atypické dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, exteriérové dvere - drevené zárubne, oblúkové zárubne, kazetové zárubne, zárubne atypického tvaru - nábytok z masívu a drevotriesky - drevené okná a príslušenstvo, sieťky, žalúzie - drevené schody, schodište, točité schody, atypické schody, schody na povalu - drevené zábradlia - kuchynské linky spolu so širokým výberom vnútorného vybavenia (drôtený závesný program, otočné koše do rohových skriniek, bodové osvetlenie a ďalšie vybavenie)

DVERE:
materiál masív dub, buk, borovica, smrek; MDF, drevotrieska dýhovaná ušľachtilou dýhou, dub, buk, viac ako 30 farebných odtieňov dverí;
podľa objednávky možná dodávka exteriérových dverí s 5-bodový bezpečnostným zámkom;
na požiadanie vyhotovenie ľubovoľného tvaru dverí, atypické dvere;
pri presklených dverách je možný výber z 12 typov a farebných odtieňov skiel

NÁBYTOK:
vyhotovenie ľubovoľných nábytku podľa požiadaviek z drevotriesky a z masívneho dreva, farebné zladenie už s existujúcim nábytkom

DREVENÉ OKNÁ:
materiál: smrek, borovica, palapi (farba ako meranti, štruktúra ako dub);
kovanie: celoobvodové SIGENIA
sklo: izolačné argónové dvojsklo k=1,1, na požiadanie i medzisklenná mriežka alebo bezpečnostné sklo
farba: ADLER, vysokoodolná s UV filtrom, 15 farebných odtieňov

SCHODY A DREVENÉ ZÁBRADLIA:
materiál: z tvrdého masívného dreva (dub, buk), kvalitne vysušeného, aby sa zabránilo neskoršiemu praskaniu
farba: podľa vzorkovníka
Povrch dreva je ošetrený vysokoodolným lakom, extra vyrábaným na schody a podlahy. Štandartný výber z 8 druhov stĺpikov na zábradlie a 20 druhov sústružených tyčiek na zábradlie.

KUCHYNSKÉ LINKY:
presné zameranie a bezplatné vypracovanie cenovej ponuky 3D grafického návrhu kuchynskej linky podľa požiadaviek zákazníka;
Korpus kuchynskej linky:
materiál: laminovaná drevotrieska (viac ako 200 druhov, výber podľa vzorkovníka), drevotrieska potiahnutá masívnou dýhou (dub, buk, borovica )

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.