Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Potravinářský průmysl


MP SR: Záujem o udelenie Značky kvality SK prejavilo k 15. júlu 27 výrobcov

12.08.2008

Bratislava 11. augusta (TASR) - Záujem o udelenie Značky kvality SK prejavilo k 15. júlu tohto roka 27 výrobcov, prihlásených je 107 výrobkov.

Ako ďalej informuje Ministerstvo pôdohospodárstva (MP) SR, v uplynulom týždni sa vo Výskumnom ústave potravinárskom v Bratislave uskutočnilo senzorické hodnotenie týchto výrobkov. "Na senzorickom hodnotení sa zúčastnili vedecko-výskumní zamestnanci ústavu, ktorí sú odborníkmi v jednotlivých
komoditách," vysvetľuje rezort pôdohospodárstva a dodáva, že takmer polovicu prihlásených tvorili výrobcovia, ktorí požiadali o udelenie loga Značka kvality SK na svoje výrobky po prvý raz.
      Senzorické hodnotenie sa týkalo tiež 9 výrobcov, ktorí požiadali o predĺženie používania loga Značka kvality SK. Zoznam výrobcov a ich výrobkov, ktorým bude udelená Značka kvality SK, bude zverejnený v najbližších dňoch na internetovej stránke ministerstva.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.