Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


Mestské trhovisko v nových priestoroch

08.11.2004

Mestské trhovisko na Kupeckého ulici podstúpilo v posledných týždňoch náročné sťahovanie. Dočasne umiestnené stánky a predajné pulty sa presunuli do susedných priestorov bývalého detského dopravného ihriska, ku ktorým ešte pribudlo zariadenie zrušeného malého trhoviska na Záhradnej ulici. Na novom trhovisku jeho správca, firma Petmas, osadzuje už nové drevené stánky, podľa schváleného projektu. Spolu ich má byť 29, doteraz bolo postavených 11, ostatné pribudnú neskôr. V záujme estetickejšieho vzhľadu celého areálu niektoré dočasne umiestnené staršie stánky vystriedajú nové štýlové. Okrem týchto zmien, sa čoskoro zlepší aj komunikačný systém, čím sa dosiahne aj to, že všetci predávajúci za predajnými pultami budú stáť na spevnených plochách. Nové riešenie mestského trhoviska, ako aj zrušenie provizórneho na Záhradnej ulici, prinieslo užívateľom aj nemálo problémov, ale je tu záruka, že po definitívnom dobudovaní trhoviska, so širším sortimentom tovarov, predsa len zavládne spokojnosť. A nakoniec pre tých, čo je im mestské trhovisko na Kupeckého ulici až tak ďaleko, sa črtá možnosť nakupovať aj na malom súkromnom trhovisku, ktoré vyrastá na Holubyho ulici (oproti Domu kultúry).

 
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.