Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Matador slovenskou superbrand

23.11.2006

Spoločnosť Matador bola zaradená medzi slovenské SUPERBRANDS. Stalo sa tak na základe hodnotenia nezávislej poroty odborníkov – Rady Supernbrands, ktorá hodnotí domáce i nadnárodné značky z hľadiska ich postavenia a významu na domácom trhu. Status „Superbrand“ udeľuje Rada len tým značkám, ktoré si podľa jej členov takéto ocenenie skutočne zaslúžia. Matador a. s. si zaradenie medzi superznačky cení o to viac, že je jednou z mála takto ocenených slovenských značiek, za ktorou stojí slovenský kapitál.

Z pôvodného zoznamu pozostávajúceho z viac ako 1200 značiek aktívnych na slovenskom trhu, boli tie najlepšie zvolené Radou Superbrands za „Superznačky“. Radu tvorili významní predstavitelia z oblasti reklamy a médií na Slovensku a tiež marketingoví riaditelia niektorých popredných slovenských spoločností (viď príloha). Z ich rozhodnutia napokon vzišla aj prvá slovenská kniha „Superbrands – sprievodca niektorými najvýznamnejšími značkami Slovenskej republiky“, predstavujúca 36 značiek, ktoré sa rozhodli participovať na programe. Sú medzi nimi slovenské značky, ktoré si svoju povesť vybudovali počas dlhého pôsobenia na domácom trhu a tiež významné medzinárodné značky známe na celom svete, ktoré získali vedúce postavenie i lokálne. (prehľad superbrands)

Rada Superbrands vždy hodnotí postavenie každej značky na území danej krajiny a berie na vedomie nasledovnú všeobecnú definíciu superznačky:
„Superznačka si vybudovala vo svojom obore tú najlepšiu povesť a v porovnaní s inými značkami ponúka svojim zákazníkom výrazné emocionálne a/alebo hmotné výhody, ktoré zákazníci či už vedome alebo podvedome žiadajú, chcú ich a oceňujú ich.“

Organizácia Superbrands je vnímaná ako jedna z najvýznamnejších nezávislých autorít a porotcov v oblasti brandingu. Jej cieľom je rozvíjať oblasť brandingu, vyzdvihovať výnimočné značky a ďalej ich zviditeľňovať. Program Superbrands funguje v súčasnosti už vo viac ako 50-tich krajinách sveta.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.