Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Matador otvoril obchodnú sieť PNEUBOX

10.10.2006

Na autosalóne v Nitre bola včera slávnostne otvorená obchodná sieť Pneubox. Ide o medzinárodnú multibrandovú sieť ponúkajúcu široký sortiment pneumatík rôznych značiek a doplnkového tovaru, ktorá poskytuje komplexné pneuservisné a niektoré autoservisné služby. Po prvýkrát bolo oficiálne odhalené aj logo Pneuboxu. Pred zástupcami médií a ďalšími hosťami zo Slovenska a zahraničia ho uviedli riaditeľ pre obchod spoločnosti Matador a. s. Miloš Radosa a šéf spoločnosti Matador Slovensko, s.r.o., ktorá je zároveň prevádzkovateľom siete Pneubox v SR Igor Valko. Tlačovej konferencie sa aktívne zúčastnili aj riaditelia obchodných spoločností prevádzkujúcich Pneubox v Českej republike a Maďarsku, Petr Sedláček a László Kovács.

Skupina Matador sa rozhodla premenovať a zjednotiť svoju maloobchodnú sieť na Slovensku, v Čechách a Maďarsku na obchodnú sieť Pneubox. Toto rozhodnutie úzko súvisí s rozčlenením aktivít skupiny Matador do biznisu rubber a automotive a inováciou jej loga. Jedným z hlavných dôvodov premenovania a zjednotenia obchodných sietí je osamostatnenie maloobchodnej siete Matador na Slovensku a získanie akvizícií v Čechách (Obnova Brno, a. s.) a Maďarsku (Horváth Gumi, Kft.). Projekt preznačenia maloobchodných bodov – rebranding na Pneubox bol zahájený začiatkom tohto roku, úspešne ukončený v auguste a v súčasnosti prebieha reklamná kampaň, ktorá bola tiež slávnostne uvedená na Autosalóne v Nitre. Jej úlohou je etablovať novú značku na trhu a dostať ju do povedomia zákazníkov na Slovensku, v Čechách a Maďarsku.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.