Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Linde - najlepší imidž v skladovej a manipulačnej technike

27.11.2006
Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.
Linde Material Handling Slovenská republika s_r_o_

Aj v sfére logistiky má veľký ekonomický význam imidž a stupeň významnosti poskytovateľov služieb. Vyše 86% oslovených nemeckých manažérov z oblasti logistiky v priemysle a obchode v ankete uviedlo, že by vôbec nevyužili alebo využili iba výnimočne služby dodávateľa so zlým imidžom.

Nemecký odborný a ekonomický magazín Logistik inside na jeseň už piaty raz udeľoval výročné ocenenia Image Ranking najprestížnejším firmám pôsobiacim v logistike. Rebríček sa každoročne zostavuje na základe výsledkov telefonickej ankety bielefeldského ústavu pre výskum trhu TNS Emnid. Podobne ako vlani, aj teraz sa umiestnil na najvyššej priečke nemecký výrobca vysokozdvižných vozíkov Linde, ktorý získal 826 z 1 000 možných bodov. Dosiahol tak v kategórii Skladová a manipulačná technika nielen najlepší výsledok za posledných päť rokov, ale ako prvý zo všetkých hodnotených firiem prekonal 800-bodovú hranicu v rámci všetkých kategórií.


viac informácií o: Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.