Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Kvalitná výstavná sieň v Štúrove, profesionálná firma ohľadom predaja motorových člnov a lodí od svetových výrobcov ....

28.03.2007

Vitajte v našom vodnom svete! Naša spoločnosť je pripravená Vám splniť všetky Vaše priania. Vyberte si motor, čln alebo loď podľa Vašich predstáv, a ostané už nechajte na nás. Nech sa páči, ráčte nazrieť do našej predajne ...

Henamotor boote je súkromná rodinná firma, ktorá už generácie je na vode doma.

Pracujú v nej majstri Slovenska a držitelia niekoľkých víťazných pohárov vo vodných športoch.  Viacerí profesionálne preťekajú na vode dodnes.

 http://www.henamotor-boote.sk/index.htm

 

Nájdete tu uplatnenie na vode kdekoľvek  pri Vašom výbere ak hľadáte:

Motorové člny                   

Nafukovacie člny

Servis a udržba

Náhradne diely

Uskladnenie

 

Motorové lode

Motory

Parkovanie lodi

Zimna údržba

Prislušenstvo

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.