Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Dřevozpracující průmysl


Kuchynský nábytok značky MAWO je výsledkom vyše 10 ročnej tradície výroby kuchynského nábytku

20.08.2007

Kuchynský nábytok značky MAWO je výsledkom vyše 10 ročnej tradície výroby kuchynského nábytku. Skúsenosti získané počas tohto obdobia sme zjednotili a vniesli do súčasnej ucelenej koncepcie, ktorá sa volá „ mawo systém “. Tento systém tvoria presne definované koncepčné prvky, ktoré sú navzájom štrukturálne prepojené. Táto presná štruktúra zabezpečuje dosiahnutie maximálnej variability a kvality za dostupnú cenu.

Kategória nižšej strednej triedy BASIS

Do tejto kategórie sú zaradené kuchyne, pri ktorých sú použité klasické materiály a kovanie, čo umožňuje vytvorenie veľmi priaznivej ceny, pričom kvalita výrobku je nezmenená.

 

Kategória vyššej strednej triedy SOLID

Do tejto kategórie patria kuchyne, pri ktorých sú použité exkluzívne materiály a kovanie vyššej kategórie. Pri tejto kategórii je možnosť vytvorenia exkluzívneho nábytku podľa individuálnych požiadaviek

 

DOPLNKY Tvoria samostatnú časť systému, sú rozdelené do osobitných kategórií. Vhodne zvolené a kombinované doplnky sú dôležitou súčasťou každej kuchyne, pretože doplnky dotvárajú konečný design a funkčnosť kuchynského nábytku.
Pri výbere pre Vás čo najvhodnejšieho prevedenia a rozdelenia kuchynského nábytku, Vám poradia naši kvalifikovaní poradcovia, ktorí pripravia pre Vás to najideálnejšie riešenie. Našim prvoradým zámerom je vždy spokojný zákazník.

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.