Vyhľadávam dáta ...

TLAČOVÉ ZPRÁVY / Konštrukcie z ocele a ľahkých kovovP. HESSEL: Vedel som, že karbón je materiál budúcnosti

11.05.2016 00:00

Slovenský prezident Andrej Kiska sa počas svojej dnešnej návštevy Dunajskej Stredy zastavil aj v spoločnosti c2i, ktorá vyrába karbónové dielce pre svetové automobilky a letecký priemysel. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v meste.

PRIEMYSEL: Ferplast Slovakia plánuje rozšíriť výrobu v Nesvadoch

19.01.2011 00:00

Spoločnosť Ferplast Slovakia, s.r.o. Nesvady v okrese Komárno plánuje rozšíriť výrobu chovateľských potrieb na Slovensku. K existujúcim trom výrobným halám by mala pribudnúť štvrtá, čím sa rozšíria existujúce výrobné plochy 17.795 metrov štvorcových o ďalších 2838 metrov štvorcových. V nových priestoroch by mali byť umiestnené štyri baliace linky na hotové výrobky. V dvojzmennej prevádzke plánuje firma zamestnať 20 ľudí, čím sa zvýši súčasný počet 188 stálych zamestnancov na 208. Predpokladané investičné náklady predstavujú pol milióna eur.

Nový koncept Frisomatu - priemyselnej budovy Flatro-koncept

26.04.2010 00:00

Frisomat spúšťa Flatro-koncept, ktorý napĺňa rastúci dopyt po priemyselných budovách, bez sedlovej strechy. Flatro-koncept kombinuje výhody za studena valcovanej oceľovej konštrukcie s takmer plochou strechou, čo je novinka na Európskom trhu. Vďaka tejto novej koncepcii Frisomat vstúpi do poľa viac klasických stavebných riešení.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.