Vyhľadávam dáta ...

TLAČOVÉ ZPRÁVY / Jemná mechanika a optikaIT: V Trnave vznikne nové vývojové centrum v oblasti optoelektroniky

21.06.2017 00:00

Investíciou vo výške 3,8 milióna eur podporí švajčiarska spoločnosť Optotune založenie nového výskumného a vývojového centra v Trnave. Podieľať sa bude na vývoji a dodávke šošoviek a iných produktov spoločnosti do technologických firiem vo svete. Spolupracovať bude pritom s univerzitami, čím študentom poskytne pracovné skúsenosti v oblasti optoelektroniky a fotoniky. Na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave o tom informoval konateľ spoločnosti Optotune Slovakia Simeon Kredatus.

PRIEMYSEL: Výroba striekačiek v Chirane T.Injecta zostane zachovaná

06.03.2009 00:00

Bratislava/Stará Turá 5. marca (TASR) - Výroba injekčných striekačiek v spoločnosti Chirana T.Injecta, ktorá sa pred koncom roka 2008 ocitla v ohrození, je zachránená. Vedenie spoločnosti zrealizovalo v uplynulých mesiacoch sériu racionalizačných opatrení a dosiahlo kľúčovú dohodu s odborovým zväzom.

PRIEMYSEL:Po 18 mesiacoch od začatia výstavby Samsung otvára závod vo Voderadoch

17.10.2008 00:00

Voderady 17. októbra (TASR) ? Posilnenie pozície na európskom trhu LCD televízorov očakáva od svojho závodu pri Trnave najväčší svetový výrobca displejov z tekutých krištáľov spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd, ktorá po 18 mesiacoch od začatia výstavby dnes slávnostne otvára svoj závod vo Voderadoch. Samsung Electronics LCD Slovakia má podľa zámerov, ako uviedol jej prezident Ho-Young Lee, zohrať kľúčovú úlohu aj v rozširovaní trhu veľkoplošných televízií.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.