Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Pojišťovnictví


IT: Slovenská IT spoločnosť Gratex boduje v Austrálii

25.07.2014

Austrálska dcéra slovenskej IT spoločnosti Gratex International sa stala finalistom najprestížnejšieho ocenenia v poisťovníctve na austrálskom kontinente - Ceny austrálskeho poisťovníctva 2014.

 

Nominácie získala v dvoch kategóriách, a to Poskytovateľ služieb pre poisťovníctvo, ako aj v kategórii Inovácia roka.

Tento úspech, ako spoločnosť informovala TASR, nadväzuje na dlhodobú a úspešnú spoluprácu Gratexu s lídrami austrálskeho poisťovníctva, ktorá bola ocenená expertmi už v minulosti.

Postup Gratexu medzi finalistov prestížneho ocenenia je uznaním pre Gratex a reklamou pre celý slovenský IT sektor, ktorý potvrdzuje, že dlhodobé úsilie presadiť sa s inováciami a kvalitnými riešeniami vo svete prináša výsledky,? komentoval nomináciu predseda predstavenstva spoločnosti Jozef Kožár.

Cenu austrálskeho poisťovníctva (Australian Insurance Industry Awards) každoročne vyhlasuje austrálsko-novozélandský Inštitút pre poistenie a financie (ANZIIF) v spolupráci s magazínom Asia Insurance Review. Spája aktérov poisťovníctva z Austrálie a Nového Zélandu, aby ocenila najvyššie štandardy excelentnosti a dosiahnuté inovácie firiem, tímov aj jednotlivcov v sektore.

Vyhlasovanie výsledkov sa uskutoční 20. augusta v Sydney.

Počet nominovaných v celkovo 15 kategóriách v tomto roku dosiahol rekord, pričom každá nominácia bola posudzovaná panelom porotcov tvorených významnými zástupcami poisťovníctva a jej kredibilita bola nezávisle posúdená audítormi Ernst & Young. Dvojnásobná nominácia medzi finalistov je obrovský úspech sám osebe, na ktorý môžu byť naši ľudia hrdí, povedal Milan Neklapil, výkonný riaditeľ Gratex Australia.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.