Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Stavebnictví a stavební řemesla


Harmónia dokonalých riešení

10.01.2003

Víziou firmy LEIBER, s.r.o. je dosiahnuť "HARMÓNIU DOKONALÝCH RIEŠENÍ" na základe dlhoročných skúseností a rozsiahleho výskumu v oblasti konštrukcie a použitia kotlov.

Moderným synonymom firmy  LEIBER , spol. s r.o.,

pracujúcej v skupine firiem  LEIBER GROUP , je už od

svojho vzniku v roku 1993 vývoj a výroba liatinových stacionárnych kotlov značky LEIBER ®,

 

ktoré sú schopné uspokojiť aj tie najnáročnejšie

požiadavky spotrebiteľov na vykurovanie.

  • Víziou firmy je dosiahnuť "HARMÓNIU DOKONALÝCH RIEŠENÍ" na základe dlhoročných skúseností a rozsiahleho výskumu v oblasti konštrukcie a použitia kotlov.
  • Vysoká bezpečnosť a spoľahlivosť je samozrejmou požiadavkou na všetky zložky, vstupujúce do nášho výrobku v podobe prvkov, uzlov alebo montážnych úkonov.
  • Ponúkame progresívne konštrukcie, ktoré prvkami vysokej spoľahlivosti a svojou jednoduchosťou prinášajú dlhoročnú životnosť a nenáročnú obsluhu.
  • Zákazníkom každoročne prinášame modernejšie výrobky a dokonalejší servis.
  • S dôrazom a rozhodnosťou riadime sieť obchodných partnerov, ktorí predávajú spotrebiteľom výrobky značky LEIBER ® na trhu.
  • Bez váhania , simultánne s predajom, vzdelávame autorizovaných špecialistov pre údržbu a servis.
  • Svoje schopnosti a kredit dokazujeme predajom na náročnom západoeurópskom trhu. Odolnosť a prevádzkovú spoľahlivosť výrobkov prezentujeme exportom na východné trhy.

V každej krajine, kde si značka LEIBER ® našla svojich priaznivcov,

budujeme svoju silu a stabilitu na pilieroch dcérskych spoločností,

ktoré chránia filozofiu skupiny LEIBER GROUP.


Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.