Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Pojišťovnictví


FINANCIE: Spoločnosť ČSOB Leasing ukončila 1. polrok so ziskom vyše 6,5 mil. eur

16.08.2012

Spoločnosť ČSOB Leasing ukončila za prvých šesť mesiacov tohto roka hospodárenie s čistým ziskom 6,521 milióna eur. Za sledované obdobie uzatvorila 5104 nových zmlúv pri celkovom objeme 159,9 milióna eur.

Podľa Juraja Ebringera, predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa spoločnosti, za ziskové hospodárenie vďačí zameraniu sa na cieľové zákaznícke segmenty, striktnému riadeniu nákladov a rizika a zlepšovaniu všetkých procesov.
V komodite osobných a úžitkových automobilov objem finančných prostriedkov medziročne narástol o štvrtinu. Dosiahnutý obrat predstavoval 64,2 milióna eur. K doterajším partnerským značkám Hyundai, KIA, OPEL a Chevrolet podnik v priebehu júna 2012 pričlenil Suzuki. K výsledku prispela aj spolupráca s partnerskou spoločnosťou PSAF v oblasti financovania značiek Peugeot a Citroën.
Pri financovaní nákladných vozidiel predstavoval medziročný nárast 26 % a dosiahnutý objem 39,8 milióna eur. Financovanie strojov, zariadení a technológií prinieslo za 1. polrok 2012 obrat 55,1 milióna eur s medziročným rastom vyšším ako 10 %.

TASR informovala spoločnosť ČSOB Leasing.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.