Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Banky a ostatní finanční instituce


EUROPEŇAŽENKA: Každá domácnosť dostane eurokalkulačku

17.09.2008

Bratislava 13. septembra (TASR) - Každá slovenská domácnosť môže očakávať dve eurozásielky. V jednej bude eurokalkulačka, brožúra o prechode na spoločnú európsku menu a z druhej sa občania SR dozvedia, akú podobu majú eurobankovky.

"V novembri a v decembri nás čakajú priame zásielky do každej
domácnosti.
K eurokalkulačke bude aj stručný, ale zrozumiteľný návod na použitie,"
avizoval splnomocnenec vlády SR pre zavedenie eura na Slovensku Igor Barát a dodal, že druhá zásielka sa sústredí na ochranné prvky bankoviek. "Ide o prevenciu, aby sa ľuďom, ktorí ešte nemajú skúsenosť s eurobankovkami, nedostali do rúk falošné bankovky," vysvetlil Barát.
      Informačná kampaň o zavedení eura v SR plní podľa Baráta svoj cieľ a
každý občan SR už má informácie o prechode Slovenska na novú národnú menu
euro.
      bab vs

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.