Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Papírenský a polygrafický průmysl


EUROBIZNIS od septembra v novej podobe.

27.07.2007
Versa Media, s.r.o.
Versa Media, s_r_o_

Eurobiznis pútavou formou prináša informácie z oblasti ekonomiky, financií, manažmentu a diania v EÚ v slovenskom i anglickom jazyku každému podnikateľovi – živnostníkovi i generálnemu riaditeľovi spoločnosti.

 

Eurobiznis vychádza od roku 2001. Je  to sprievodca a pomocník v podnikaní a riadení. Poskytuje priestor všetkým, ktorým záleží na podpore podnikateľov na Slovensku.

 

Eurobiznis čítajú všetci, ktorí ho potrebujú vo svojej práci alebo hľadajú informácie zo sveta biznisu – manažéri malých, stredne veľkých i nadnárodných spoločností, ktorí rozhodujú o toku financií a určujú smer investícií vo finančníctve, infokomunikačných technológiách, obchode, marketingu  i službách.

 

Eurobiznis sa distribuuje predovšetkým na odborných konferenciách a kongresoch, fórach, seminároch, výstavách a veľtrhoch, vo vybraných hoteloch, prostredníctvom trainmailingu vo vlakoch IC, na linkách leteckých spoločností s odletom z Bratislavy,  direct mailingom, v sieti Mediaprint Kapa i tradičným predplatným pre stálych čitateľov.viac informácií o: Versa Media, s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.