Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Dubnická firma Privatex-Pyro získala na majstrovstvách sveta ukážkových ohňostrojov tretie miesto a cenu publika

24.03.2004
PRIVATEX-PYRO s.r.o.
PRIVATEX_PYRO s_r_o_

Ročne sa dovezie 1 300 ton zábavnej pyrotechniky Najväčšou súkromnou fabrikou vyrábajúcou zábavnú, ohňostrojovú a priemyselnú pyrotechniku na Slovensku je Privatex-Pyro, pôsobiaci v Dubnici nad Váhom. Firma Privatex-Pyro je pre kvalitnú produkciu zábavnej pyrotechniky pozývaná na rôzne akcie. V júli 2003 zástupcovia firmy reprezentovali seba a Slovensko na majstrovstvách sveta v ukážkových ohňostrojoch v talianskom meste San Remo. Okrem sprievodných akcií sa firma Privatex-Pyro prezentovala na festivale polhodinovou svetelnou ohňostrojovou šou. Ich produkcia zožala veľký úspech. Publikum ju ocenilo špeciálnou cenou 1st Audience Award & Trophy "CONAD". Odborná porota udelila firme Privatex-Pyro tretie miesto na festivale World Fireworks Championship Fiori di Fuoco.

Firma Privatex-Pyro sa sa snaží kvalitou svojej produkcie osloviť aj slovenského zákazníka. Ročná produkcia petardy Megatresk sú 4 milióny kusov, ohňostrojových rakiet vyrobia 250 tisíc kusov. Do výrobného programu patria aj technické zapaľovače pre zváranie v ročnej produkcii 1 milión kusov a vystreľovacie elementy pre signalizáciu v počte 2 tisíc kusov. Vývojové centrum firmy sa zaoberá aj vývojom výbušniny pre lavínovú prevenciu v horách.viac informácií o: PRIVATEX-PYRO s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.