Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


Dubnická firma Privatex-Pyro - výrobca zábavnej pyrotechniky

24.03.2004
PRIVATEX-PYRO s.r.o.
PRIVATEX_PYRO s_r_o_

Najväčší súkromný slovenský výrobca zábavnej , ohňostrojovej a priemyselnej pyrotechniky Privatex-Pyro pôsobí v areáli prevádzky špeciálneho skúšobníctva Lieskovec v Dubnici nad Váhom, kde vyrába zábavnú pyrotechniku na komerčné využitie. Sú to predovšetkým petardy, fontány a ďaľších okolo päťdesiat druhov ohňostrojových rakiet, ktorých ročne vyprodukuje od stotisíc až po niekoľko miliónov.

Privatex-Pyro vyrába aj pyrotechnické výrobky pre profesionálne ohňostroje. Míny a cylindrické bomby rôznych typov a veľkostí v kombinácii s rôznymi segmentmi a guľovými bombami majú vysokú kvalitu a spoľahlivosť, čo potvrdzujú aj pozvánky na rôzne medzinárodné podujatia a prezentácie. Dubnická firma ďalej produkuje mažiare rôznych kalibrov, stojany, rámy na pyrotechnické nápisy, rozličné pyrotechnické prípravky, ako aj rádiom riadené odpaľovacie zariadenia.

V rámci pyrotechniky pre priemyselné využitie sa Privatex-Pyro orientuje na termické zapaľovače pre zváranie, vystreľovacie elementy pre signalizáciu a zvukové prvovýrobky pre lavínovú prevenciu i plašenie vtáctva na letiskách.

Kompletný servis umožňuje dubnickej firme realizovať rôzne projekty ohňostrojov na vysokej profesionálnej úrovni. Firma zamestnáva štrnásť vysokokvalifikovaných odborníkov a spolupracuje s ďalšími desiatimi externistami, ktorí vlastnia preukaz odpaľovača ohňostrojov. "Všetky naše výrobky certifikuje autorizovaná skúšobňa SKTC 112 v Dubnici nad Váhom. Certifikované podľa špeciálnych predpisov na prepravu nebezpečných tovarov sú aj obaly," povedal majiteľ spoločnosti Ing. Ľubomír Masár. Pri výrobe firma používa prírodné komponenty, takže jej výrobky sú ekologické. Zhruba 60 percent produkcie Privatex-Pyro vyváža, no zároveň sa podieľa aj na dovoze pyrotechnických výrobkov z Číny.

 viac informácií o: PRIVATEX-PYRO s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.