Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Elektrotechnika a výpočetní technika


Dajte svetlo Vašim predstavám ....

17.07.2007

V M.D.S. si z tisícok variant kvalitných svietidiel a svetelných zdrojov bezpečne vyberiete! Odborný personál osvetlí Vaše predstavy a profesionálne poradí v technických ale aj dizajnových záležitostiach a odporučí produkt, ktorý bude čo najoptimálnejšie spĺňať individuálne predstavy a bude najvhodnejší do priestoru. Váš domov môže zažiariť svetlom najznámejších svetových značiek. Stačí si len vybrať!

     Firma M.D.S. spol. s r.o. so sídlom v Dunajskej Strede vznikla pred šiestimi rokmi za účelom predaja svietidiel a svetelných zdrojov na ploche 3000 m2. So štyrmi pobočkami na Slovensku sa zaraďuje medzi najväčších predajcov svetelnej techniky. V našej ponuke môžete nájsť značky svietidiel popredných výrobcov.

Srdečne Vás pozývame do našich moderných a najväčších predajných miest svetelnej techniky, kde si aj ten najnáročnejší zákazník nájde svoje vysnívané svietidlá. Náš 30-členný zamestnanecký kolektív Vám ochotne poradí a zaručí, že do Vášho domova sa dostanú iba preskúšané a európskymi certifikátmi označené svietidlá, ku ktorým samozrejme patrí aj 2-ročná záruka. Ako bonus Vám ponúkame zľavy pri zariaďovaní rodinných domov, bytov, alebo podnikateľských subjektov, pri ktorých Vám poskytneme profesionálny výpočtový program zdarma. Nezabúdame ani na projektantov a architektov, ktorým poskytneme dlhodobú spoluprácu a zmluvné podmienky. O tom všetkom Vás môžu presvedčiť tisícky našich spokojných zákazníkov.

Naše maloobchodné predajne môžete navštíviť v nasledujúcich mestách: Nové Zámky, Dunajská Streda, Ladomerská Vieska.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.