Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Chcete si kúpiť nábytok ??? Pohoda pri štúdiu i odpočinku

10.12.2004

Aby ste sa cítili ako doma.V predajniach Fima Möbel ide všetko ľahšie. Naším cieľom je vytvoriť pre vás príjemné prostredie s profesionálnym servisom. Chceme ušetriť váš čas a preto budujeme kompletný servis pre váš nákup. Stačí sa rozhodnúť. Okrem nábytku ponúkame aj široké spektrum doplnkového tovaru od svietidiel, bytového textilu až po bielu techniku.Príďte nás navštíviť a presvedčite sa sami.

V predajniach Fima Möbel ide všetko ľahšie. Naším cieľom je vytvoriť pre vás príjemné prostredie s profesionálnym servisom. Chceme ušetriť váš čas a preto budujeme kompletný servis pre váš nákup. Stačí sa rozhodnúť. Samozrejme sme pripravení poradiť a inšpirovať vás. Okrem nábytku ponúkame aj široké spektrum doplnkového tovaru od svietidiel, bytového textilu až po bielu techniku tak, ako to vyžaduje myšlienka univerzálneho obchodu pre bytové zariadenie. A to všetko za príjemné ceny. Príďte nás navštíviť a presvedčite sa sami.
Čoskoro si náš sortiment budete môcť kúpiť pohodlne od vás z domu či práce. Pripravujeme pre vás predaj cez internet. Potom už budete mať do našej predajne naozaj na skok - teda skôr na klik.
Sortiment: nábytok,sedačky,kuchyne,elektro,doplnky,dekorácie ...

Vlastné a náhodne vybrané referencie sú dôkazom možno aj pre Vás.

 

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.