Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Velkoobchod a zahraniční obchod


ĆERPAJTE S NAMI A NEBUDETE VYČERPANÍ

07.08.2006

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti dovozu a predaja čerpacej techniky už od roku 1995. Vo svojej činnosti nadviazala na vyše dvadsaťročné skúsenosti z oblasti vývoja, výroby, predaja a servisu čerpadiel.

Stačí nás navštíviť -  pozri mapku mesta - kde nás nájdete ...

SORTIMENT
Náš sortiment tvoria predovšetkým ponorné čerpadlá na čistú a znečistenú vodu, ako i povrchové čerpadlá pre maloobchod a pre použitie v priemysle, v poľnohospodárstve, v stavebníctve a pod. s rôznymi druhmi motorov, ďalej rôzne príslušenstvo a doplnky k čerpadlám.

Potrebujete čerpadlo – vyžiadajte si našu ponuku

PORADENSTVO
Využite naše viacročné skúsenosti pri výbere a aplikácii čerpadiel. Navrhneme Vám optimálne riešenie a výber najvhodnejšieho čerpadla pre Vaše prevádzkové podmienky. Pomôžeme Vám pri výmene zastaralých resp. kúpe nových čerpadiel.

Neviete sa rozhodnúť – zavolajte nám

DODÁVKY
Dodávky kvalitných a cenovo veľmi prijateľných čerpadiel podľa Vašich potrieb až na miesto určenia. Ponúkame Vám kompletné dodávky čerpadiel vrátane elektrického ovládania a príslušenstva.

Hľadáte najvýhodnejšie čerpadlo – zvážte našu ponuku

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.