Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Maloobchod


AUTO: Na Autosalóne - Autoshow 2014 v Nitre predstaví desať značiek 17 noviniek

13.10.2014

Na tohtoročnom Autosalóne - Autoshow 2014 na nitrianskom výstavisku sa predstaví 20 značiek osobných automobilov. Autosalón sa uskutoční od 16. do 19. októbra. Jeho organizátorom je Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, š.p., spoluorganizátorom Zväz automobilového priemyslu na Slovensku.

 

Na prehliadke automobilového priemyslu sa predstavia osobné, úžitkové a nákladné automobily, dopravná technika, autopríslušenstvo a tiež servisná aj garážová technika. Vystavujúce spoločnosti budú prezentovať svoje novinky, informovala hovorkyňa výstaviska Michala Mičíková. Spolu 17 noviniek predstaví na nitrianskom autosalóne desať značiek.

V rámci sprievodného programu pripravili organizátori Truck show, prehliadku a zraz airbrushových a tuningových truckov a RC modely truckov.

Návštevníci si budú môcť vychutnať exhibičnú jazdu historických vozidiel Citroën 2CV, tzv. kačíc z Galérie Mlyny na výstavisko i najväčšiu moto-adrenalínovú show na Slovensku Mototv show 2014. V rámci nej sa predstavia jazdci na trialových bicykloch i špička slovenskej stuntridingovej scény. Slovenskú premiéru bude mať show šialenca na štvorkolke Richarda Mošnu z Českej republiky, konštatovala Mičíková.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

 viac informácií o: agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.