Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní zprostředkování


„1° Slovenská kooperačná burza“

03.10.2007

Agentúra SARIO, dňa 21. novembra 2007 organizuje v priestoroch výstaviska T.M.M. v Trenčíne stretnutie slovenských a zahraničných podnikateľských subjektov pod názvom „1° Slovenská kooperačná burza SARIO 2007“.

Cieľom podujatia je  pomôcť slovenským spoločnostiam nájsť zahraničných odberateľov, prípadne pomôcť pri využití voľných výrobných kapacít a tým prispieť k zvýšeniu exportu slovenských firiem.

Na uvedenom podujatí sa zúčastnia slovenské výrobné spoločnosti z oblasti strojárskeho, textilného, gumárenského, elektrotechnického priemyslu a výroby plastov,  potravinárskeho priemyslu, poľnohospodárskej a živočíšnej výroby, IT sektora, ktoré ponúkajú voľné výrobné kapacity, prípadne hľadajú partnera na joint-venture.

Osobitnou a významnou skupinou účastníkov kooperačnej burzy budú zahraniční návštevníci, ktorí predstavujú potenciálnych partnerov pre slovenské spoločnosti - zahraničné podnikateľské subjekty, predstavitelia zahraničných obchodných komôr, subkontraktačných búrz. Cieľom ich návštevy bude obchodné rokovanie s vybranou slovenskou spoločnosťou prezentujúcou sa na podujatí.

Našimi strategickými partnermi, ktorí sa zúčastnia burzy sú  Slovenská obchodná a priemyselná komora, Eximbanka , Slovenská záručná a rozvojová banka,  NADSME, SACR, VÚC.

Sprievodným podujatím kooperačnej burzy bude odborná konferencia, počas ktorej vystúpia slovenskí a zahraniční predstavitelia. Konferencia bude zameraná na prezentáciu slovenského podnikateľského prostredia a významných priemyselných odvetví, na rozvoj medzinárodnej spolupráce a prezentáciu subkontraktačných aktivít doma i v zahraničí.
Viac na www.sario.sk

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.