Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Odborná právnická publikácia „Záväzkové právo v intenciách českej a slovenskej komercionalistiky“, ktorú sme práve vydali, prostredníctvom právnej komparácie porovnáva predovšetkým české a slovenské obchodné záväzkové právo (spolu s českým a slovenským civilným procesom, ako aj právom nemeckým, rakúskym, švajčiarskym a pod.), pričom v publikácii (484 strán, tvrdá väzba, formát A5, 599,- Sk) je inkorporovaný i empirický právny vývoj kontinentálnej rodiny práva a analyzovaná normatívna právna úprava je dopĺňaná aktuálnou judikatúrou; na viacerých miestach sú obe vyššie uvádzané normatívne právne úpravy konfrontované so systémom práva v rámci rodiny case-lax a v neposlednom rade i s právom európskym a medzinárodným). Publikácia má z pohľadu svojho obsahu veľmi blízko k právnej analýze pojmu „zmluvná disciplína“. Zárukou vysokej odbornej úrovne štúdie je autor: JUDr. Daniel Jakubovič, PhD., skúsený advokát, sudca a vysokoškolský pedagóg. Dielo, ktoré je jednoznačne prínosom pre teóriu i prax obchodného záväzkového práva, je určené najmä podnikovým právnikom, advokátom, ale aj právnym teoretikom a študentom. ISBN:80-8057-685-8


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.