Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Zamestnanie - voľné miesta (ID: 409)

Oddelenie projekcie a vývoja: 1.dopravný inžinier, VS, aktívna znalosť AJ alebo NJ, práca s PC Windows, A-CAD, aktívny a tvorivý prístup k práci. Kandidáta čakajú projektové práce na cestnej svetelnej signalizácii, riadení dopravy pomocou premenných značiek a implementácia novej technológie do projektovej dokumentácie 2. elekto-inžinier (informatik, mikroelektornika), VŠ, aktívna znalosť AJ alebo NJ, práca s PC Windows, A-CAD. Kandidáta čakajú projektové práce v oblasti programovania automatov cestnej svetelnej signalizácie, riadení dopravy pomocou premenných značiek, CCTV, automatických sčítačov rôzneho spôsobu snímania údajov, tvorba databáz a prenosu údajov. Oddelenie montáže a servisu: SPŠ dopravná alebo elektrotechnická, čiastočná znalosť AJ, práca s PC. Kandidáta čaká práca po celom území Slovenska na realizácii a servise cestnej svetelnej signalizácie, riadení dopravy pomocou premenných značiek, CCTV a rôznej high-tech technológie v dopravných riadiacich systémoch.


Dátum zverejnenia: 30.09.2004Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.