Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Prešlo veľa dní, mesiacov a rokov, aby napokon od prvej písomnej zmienky o Záhorskej Bystrici z roku 1314 uzrela svetlo sveta aj prvá samostatná historicko-národopisná monografia o Záhorskej Bystrici. Mnoho sa udialo a mnohé veci sa zmenili za tie dlhé stáročia odvtedy, čo sa na úpätí Malých Karpát usadili prví osadníci a položili tak základy pre súčasnú Záhorskú Bystricu. Z dediny, ktorá sa ešte v nedávnej minulosti venovala prevažne poľnohospodárstvu, sa v ostatných troch desaťročiach stala rozvinutá mestská časť hlavného mesta Slovenskej republiky. Stala sa príjemným miestom pre pokojné a nerušené bývanie pár kilometrov od centra Bratislavy. Bez fabrík a panelákov, bez letísk, rafinérií alebo prístavu... ISBN:80-89191-02-9


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.