Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Voľné pracovné miesta (ID: 600)

Hľadáme vhodných uchádzačov do novootvorenej prevádzky TERMION – dom bytového dizajnu na pracovné pozície formou výberového konania: Služby v stavebníctve: - projektový manažér Požiadavky: VŠ stavebná, osvedčenie podľa SKSI, prax min. 5 rokov, práca s PC - stavbyvedúci Požiadavky: SPŠS/VŠ stavebná, prax min. 3 roky - rozpočtár a príprava stavieb Požiadavky: VŠ/SPŠS, práca s PC, prax 5 rokov - asistent pre stavebnú výrobu / majster Požiadavky: VŠ/SPŠS, absolvent, práca s PC Vaše žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na adresu e-mail: stip.tn@stonline.sk Obchod zo stavebným materiálom - vedúci/vedúca predajne Požiadavky: VŠ/SŠ stavebná, prax min. 3 roky, práca s PC, komunikatívnosť, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie - predavač/ predavačka Požiadavka: SPŠ stavebná, prax min. 3 roky, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie - dizajnér /dizajnérka Požiadavky: VŚ/SŠ stavebná, práca s programom ARCON - regionálny obchodný zástupca Požiadavky: VŠ/SŠ, VP sk. B, komunikatívnosť, prax s predajom nutná Vaše žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na adresu: e-mail: termion@szm.sk V žiadosti uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov v našej personálnej databáze. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov


Dátum zverejnenia: 29.03.2006Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.