Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Ponúkame vnútroštátnu a zahraničnú autobusovú dopravu na ľubovoľné miesta v Európe. Dopravu zabezpečujeme autobusmi, ktoré spĺňajú najnovšie bezpečnostné kritéria a sú vedené našimi skúsenými a otestovanými vodičmi, ktorí Vám garantujú bezpečnosť a pohodu. Vybavenie autobusu. Počet miest: 49+1+1 Výbava: Klimatizácia, GPS, audio-cd system, DVD, 2 x monitor, chladiaci box, kuchynka, kávovar, WC, spálňa vodiča, ABS, ASR, ESP, motor Iveco EURO 4.


Dátum zverejnenia: 04.05.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.