Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

- Som Delphine Beninová z druhého poschodia, niekdajšia asistentka Odily Gaillonovej, ktorá odišla do kozmetickej firmy L´oréal... a tamto je Fanny. (Preboha, prečo vediem také stupídne reči? Veď to vie aj bezo mňa...) - Áno, samozrejme, vítajte medzi nami. Ako pokračuje sťahovanie? Nevyskytli sa nejaké ťažkosti? - Nie, žiadne, všetko prebieha hladko. Čoskoro budeme hotové. Delhpine by bola obetovala neviem čo, keby tá mrcha diskrétne odplávala a nechala ich na pokoji, lenže tá sa nemienila dobrovoľne pripraviť o evidentnú rozkoš, ktorú prežívala, a vytrvalo sa držala v úzadí, aby mala perfektný výhľad na scénu a nič neušlo jej pozornosti. Čo posadlo Delphinu, keď sa na koncoročnom koktailovom večierku opovážila nahovoriť dvom kolegyniam, že má ľúbostný pomer so šéfom? Zišlo jej vôbec na um, že nactiutŕhačská klebeta môže prevrátiť agentúru hore nohami? A ako sa zachoval šéf, starostlivý otec rodiny, keď sa dozvedel, že má na pracovisku odddanú zbožňovateľku? Na všetky tieto otázky nachádza originálnu odpoveď táto humorne ladená kniha, založená na situačnej komike a plná živých dialógov, z pera tridsaťročnej Parížanky, novinárky a herečky Isabelle Alexisovej. ISBN:80-89191-13-4


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.