Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Táto príručka obsahuje základný zákon Slovenskej republiky ustanovujúci rozdelenie zákonodárnej, výkonnej a súdnej moci v štáte (teda Ústavu Slovenskej republiky, ústavné zákony, zákony upravujúce postavenie Ústavného súdu SR a jeho právo vykladať nejednoznačné ustanovenia ústavy (do publikácie sme zaradili všetky uznesenia Ústavného súdu obsahujúce výklad ústavných článkov). Publikácia ďalej obsahuje zákony a uznesenia upravujúce proces prípravy zákonov (legislatívne pravidlá), prijímania zákonov (rokovacie poriadky NR SR a vlády) a ich vyhlasovania v Zbierke zákonov. Do príručky sme zahrnuli aj niektoré súvisiace normy (zákon o spôsobe vykonania referenda), takže možno konštatovať, že v publikácii nájdete základné predpisy upravujúce zákonodárny proces v Slovenskej republike v úplnom znení. ISBN:978-80-8057-824-4


Dátum zverejnenia: 26.05.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.